Щодо вартості послуг оцінки для цілей оподаткування

 

Щодо вартості послуг оцінки для цілей оподаткування

Оцінка для цілей оподаткування



З 01 листопада 2013 року запрацював новий порядок оцінки для цілей оподаткування, який визначений постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2013 року № 231.

 

У зв’язку із чим, у засобах масової інформації розповсюджується не підтверджена інформація щодо вартості послуг оцінки, здійсненої за новими правилами.

 

З метою інформування громадян та для з’ясування і висвітлення об’єктивної інформації щодо вартості послуг оцінки для цілей оподаткування Фонд державного майна України в межах своєї компетенції відповідно до абзацу 16 пункту 5 статті 5 Закону України «Про Фонд державного майна України», на виконання повноважень щодо забезпечення широкого інформування суспільства з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності, стану та особливостей ціноутворення на майно та майнові права, здійснив відповідний моніторинг цін та повідомляє наступне.

 

Починаючи з 01 листопада 2013 року ціни на послуги оцінки для цілей оподаткування варіюються від 200 до 300 гривень.

 

Фонд державного майна України і надалі буде здійснювати постійний аналіз цін на послуги оцінки та оприлюднювати таку інформацію на офіційному веб-сайті.

 

Компанія "Бі Джі Ті консалтинг" має право виконувати оцінку для цілей оподаткування з 24.10.2013р. Замовити оцінку можливо за тел.: (050)573-26-20 або заповнити анкету на сайті компанії. 

 

Автор: Дима Битюков 



Обновлен 02 дек 2013. Создан 08 ноя 2013



  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
Украина онлайн