Щодо вартості послуг оцінки для цілей оподаткування

 

Щодо вартості послуг оцінки для цілей оподаткування

Оцінка для цілей оподаткуванняЗ 01 листопада 2013 року запрацював новий порядок оцінки для цілей оподаткування, який визначений постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2013 року № 231.

 

У зв’язку із чим, у засобах масової інформації розповсюджується не підтверджена інформація щодо вартості послуг оцінки, здійсненої за новими правилами.

 

З метою інформування громадян та для з’ясування і висвітлення об’єктивної інформації щодо вартості послуг оцінки для цілей оподаткування Фонд державного майна України в межах своєї компетенції відповідно до абзацу 16 пункту 5 статті 5 Закону України «Про Фонд державного майна України», на виконання повноважень щодо забезпечення широкого інформування суспільства з питань оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності, стану та особливостей ціноутворення на майно та майнові права, здійснив відповідний моніторинг цін та повідомляє наступне.

 

Починаючи з 01 листопада 2013 року ціни на послуги оцінки для цілей оподаткування варіюються від 200 до 300 гривень.

 

Фонд державного майна України і надалі буде здійснювати постійний аналіз цін на послуги оцінки та оприлюднювати таку інформацію на офіційному веб-сайті.

 

Компанія "Бі Джі Ті консалтинг" має право виконувати оцінку для цілей оподаткування з 24.10.2013р. Замовити оцінку можливо за тел.: (050)573-26-20 або заповнити анкету на сайті компанії. 

 

Автор: Дима Битюков Обновлен 02 дек 2013. Создан 08 ноя 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
Украина онлайн