Щодо відсутності необхідності проведення оцінки для цілей оподаткування під час спадкування та дарування

 

Щодо відсутності необхідності проведення оцінки для цілей оподаткування під час спадкування та дарування

Оцінка для цілей оподаткування, Київ, Полтава, Запоріжжя, СумиЗ набуттям чинності Податкового кодексу України з 1 січня 2011 року була встановлена вимога щодо застосування оціночної вартості. Зокрема, до пункту 172.3 статті 172 Податкового кодексу України передбачено, що дохід від продажу об'єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об'єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону.

 

Порядком проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2013 року № 231, визначено механізм проведення оцінки нерухомого та рухомого майна для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства, з метою обчислення доходу платника податку — фізичної особи від продажу (обміну) та іншого доходу такого платника податку у вигляді отриманої ним грошової компенсації від відчуження нерухомого та рухомого майна (крім випадків його успадкування та дарування).

 

Об’єктами оцінки є рухоме та нерухоме майно, а також майнові права на рухоме та нерухоме майно.

 

Таким чином, дія постанови не розповсюджується оцінку нерухомого та рухомого майна, а також майнових прав на нерухоме (об'єкти нерухомості) та рухоме майно у випадку його успадкування та дарування.

 

Якщо Вам потрібна оцінка для цілей оподаткування для інших цілей, звертайтесь до компанії "Бі Джі Ті консалтинг". Замовити оцінку можливо по телефону (050)573-26-20 або просто заповнити анкету на сайті компанії.

 

Автор: Дима Битюков Обновлен 02 дек 2013. Создан 08 ноя 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
Украина онлайн